O nás
Obchodní podmínky

Informace, které nám poskytnete prostřednictvím objednávky přes internetovou stránku www.malirske-platno.cz, slouží výlučně pro potřebu poskytnutí konkrétní služby a nebudou dále poskytovány třetím osobám ani jinak komerčně využívány.

Všeobecné obchodní podmínky se vztahují na obchodní vztahy mezi kupujícím a společností

ARTMIE, spol. s r.o., Strojárska 603/85, 069 01 Snina, IČO: 36731684, IČ DPH: SK2022320355

 

Provozovatel se zavazuje:
- Dodat správný druh a množství zboží v kupní ceně a za platebních podmínek platných v den odeslání elektronické objednávky.
- Dodat zboží vyhovující normám, předpisům a nařízením platným na území EU.

Kupující se zavazuje:
- Objednané malířské plátna nebo umělecké potřeby řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoliv závad tyto neprodleně oznámit přepravci.
- Zaplatit do 7 dnů za zboží kupní cenu v plné výši a v smyslu platebních podmínek platných v den odeslání objednávky, v opačném případě bude jeho objednávka zrušena.

 

 

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku (odstoupit od smlouvy) nebo její část jestliže:
a) produkt se nevyrábí nebo se přestal vyrábět, případně došlo k nepředvídatelné změně dostupnosti produktu,
b) změnila se cena dodavatele produktu,
c) vystavená cena produktu byla chybná, tj pokud se při fakturaci zjistily nesrovnalosti týkající se ceny produktu.

 


Kupující je oprávněn bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 15 pracovních dnů od uzavření smlouvy písemným oznámením na e-mailovou adresu. Do 15 dnů je možné zásilku vrátit bez udání důvodu, avšak poštovné, ať už při koupi nebo placené zpětně, nehradíme. Avšak zboží musí být v originálním balení a nesmí být použit. O akceptování odstoupení od smlouvy bude kupující vyrozuměn e-mailem do 24 hodin od obdržení odstoupení. Pokud tento e-mail kupující neobdrží do této stanovené doby, je jeho právem a povinností telefonicky nebo e-mailem si tyto informace vyžádat.

V případě vrácení zboží, zboží nesmí být vráceno na dobírku. Po prohlédnutí vráceného zboží, částku vracíme zpět na bankovní účet do 15 pracovních dnů. Zboží nesmí být používán jakýmkoli způsobem.

Využití slev při reklamních akcích

Nelze kombinovat a opakovaně použít slevové kupóny, akce a dárky při objednávkách, které přicházejí od jednoho zákazníka po dobu trvání jedné akce.Platobní a dodací podmínky

Za každý objednaný produkt se platí úhradou předem (bankovním převodem, vkladem na účet ...), na dobírku, nebo osobním odběrem. Doba dodaní je stanovená v popise produktu pro každý výrobek osobitne. Při objednávce vícero ruznych produktú platí ta doba dodání, ktoré je delší. Při nepředvídatelných situacích jako například ztráta zásilky poštou, nedodržení termínu dodání zboží dodavatelem a pod., se dodací doba prodlužuje na neurčito. Kupujícímu bude zboží nahrazen nebo po vyžádání mu budou vráceny peníze.


Reklamační podmínky

V případě poškozeného, resp. sebepoškození zboží, nebo omylem zaslaného jiného druhu zboží nás prosím do 7 dnů od vzniku reklamačního případu kontaktujte e-mailem, kde napište prosím:

1) Popište nám o jaký problém se jedná, resp. stručný popis poškození.
2) Záruční list - v tomto případě je záručním listem samotná faktura zboží. Stačí zaslání kopie.
3) Vaše jméno a tel.. číslo.

V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Pokud zákazník nesplní všechny výše uvedené požadavky, prodávající není povinen dodržet zákonnou reklamační dobu 30 dnů.


Vaše reklamace bude v průběhu 30-ti dnů vyřízena. Po vyřízení reklamace Vám zboží zašleme na Vámi zadanou adresu, dopravu hradíme my.

Reklamace musí být ohlášena písemnou formou a to prostřednictvím formuláře pro zpracování vráceného zboží, který najdete >ZDE<. Při uplatnění reklamace se spotřebitel řídí pokyny prodávajícího.

V případě vrácení či výměny zboží, prosím, posílejte zásilky na adresu Strojárska 4268, 06901 Snina, Slovensko, nebo, a to výlučně přepravní společností 123kuriér na adresu: ARTMIE s.r.o. 123kurier depo Brno, Saidova 19/9, 620 00 Brno-Tuřany.

Reklamace se nevztahují na: poškození Vámi neodborným zásahem


Zboží si chraňte před vlivy, které by ho mohly poškodit. A to před vlivy různých přírodních živlů či neodborným použitím.

 

Váš tým biladuha.cz

ARTMIE, spol. s r.o.

... jako domapohodlněbezpečně a bez obav.

 

Jsme rodinný podnik s kreativními a inovativními myšlenkami, mladí duchem a staří zkušenostmi. Snažíme se chápat potřeby klientů jako své vlastní a díky přátelské atmosféře, která u nás v My Home vládne, přinášíme teplo domova prostřednictvím lidského, ale i profesionálního přístupu ke každému zákazníkovi.

 

V oblasti internetového obchodu a služeb úspěšně působíme již několik let a naše rodina e-shopů se tak díky důvěře klientů postupně rozrůstá nejen počtem, ale i expandací do zahraničí. Dlouhodobě a úspěšně působíme nejen v České republice, ale i na slovenském internetovém trhu.

 

Neustále sledujeme aktuální trendy a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim potřebám a překonávat vaše očekávání ať už jsou z oblasti umění, módy nebo zásilkového prodeje. Stáváme se součástí vašich domovů, dokážeme se vcítit do vašich potřeb, a tak je naším prvořadým cílem kvalita našich služeb a profesionální přístup.

 

Náš široký sortiment produktů je zárukou kvality a nejnižší ceny. Každý z vás se stává členem naší velké rodiny, a proto můžete vždy využít množství zajímavých slev, akcí či různých soutěží. Spojte se s námi na sociálních sítích a budete stále v obraze.

 

Nechte se hýčkat a vyberte si pohodlný způsob přepravy či bezpečný a rychlý způsob platby. Naše centrum služeb zákazníků vám vždy ochotně odpoví na vaše otázky prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo na online chate na naší stránce.

 

Tým My Home se bude vždy snažit, abyste se cítili jako doma

... pohodlně, bezpečně a bez obav!

 

RODINA E-SHOPOV


www.obraznastenu.cz "Oblečte Vaše stěny" - Inspirace pro Váš dombyt či kancelář. Prodej obrazů různých motivůrozměrů a formátů.

www.obalo.sk "Balení bez starostí" - Velkoobchodní ceny pro každého. Prodej obalového či balicího materiálu a kancelářských potřeb.
www.tiktok.cz - speciální nabídka dámských a pánských hodinek za bezkonkurenčně ceny.

 

 


YTYwZ