S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.


Umělecké potřeby LIQUITEX


Umělecké potřeby LIQUITEX

Přiveď Tvé vize do života a rozšíř svou kreativitu bez omezení ať už tradičním nebo experimentálním způsobem malby na malířské plátno. Jako průkopníci ve vynalezení akrylových barev ředěných vodou v roce 1950 se v LIQUITEX vždy snažili překonat potřeby profesionálních umělců. Všechny produkty jsou formulovány jedinečným týmem složeným z chemiků a umělců, kteří přinášejí do kvality produktů jako technické vlastnosti materiálů, tak i použivatelnost a pracovní vlastnosti.

Akrylové barvy s nejširší nabídkou

LIQUITEX nabízí nejširší spektrum zářivých intenzivních akrylových barev. Díky nejnovějším technologiím mají barvy zvýšenou dobu zpracovatelnosti a nízký zápach. Jsou vysoce flexibilní, odolné proti UV záření, nežloutnoucí, odolné proti vodě a pH neutrální. Všechny Liquitex profesionální barvy lze míchat mezi sebou. V nabídce najdete 48 barevných odstínů. Najdeš zde i média, reliéfní pastu či akrylový šeps.

Pohodlný výběr a dodání přímo domů

"Liquid" staré zásoby nekvalitních barev a hledáš kvalitu za přijatelnou cenu? LIQUITEX je tou správnou volbou . Vyber si u nás v pohodlí domova vše co potřebuješ a my Ti balík doručíme přímo domů či do Tvého ateliéru. V případě, že máš jakékoliv nejasnosti, neváhej nás kontaktovat na Centrum služeb zákazníkům.

NTE1ZT