S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.


Mramorování

V našem e-shopu najdeš kvalitní barvy na mramorování, díky kterým si vytvoříš úžasné mramorové díla. Vyzdob si touto moderní technikou "Water Marble" například velikonoční vajíčka. Barvy jsou vhodné na různé druhy materiálů a technika je velmi jednoduchá. Stačí si prohlédnout naše videa a inspirace je na světě. Najdeš zde i přesný postup mramorování, díky kterému Ti to půjde levou zadní.


Řadit podle 
Výrobce   

naše cena 355 Kč

skladem

Mramorování je technika malování pomocí barev magic marble. Pri této technice se ponořují různé předměty do studené vody, kde jsou na hladině nakapané vybrané odstíny speciální barvy určené k této technice. Pro přípravu potřebuješ nádobu, do které budeš objekt ponořovat, studenou vodu a barvy. Po nakapání barev je třeba pracovat rychle, protože barvy vytvoří na hladině jakýsi "film", který po čase tuhne. Vybraný objekt pomalu ponoříš do vody a následně odstraníš zbytky barvy utěrkou nebo hadrem. Pak můžeš objekt vybrat ven a nechat uschnout.


ZTNlMjk0Yj